Co nas wyróżnia

tani transport szczecin tanie przeprowadzki szczecin

Wykwalifikowana kadra pracownicza

Przez lata pracy w usługach transportowych oraz przeprowadzkach zgromadziliśmy wiedzę i doświadczenie dotyczącą niezbędnego sprzętu i wyposażenia potrzebnego do wykonania usługi. Posiadamy specjalistyczny sprzęt, który pomoże w przenoszenia mebli i ciężarów. Jesteśmy otwarci na nowe wyzwania, dzięki czemu potrafimy sprostać nawet najtrudniejszym przedsięwzięciom.

przeprowadzki szczecin tanie przeprowadzki szczecin

Bezpieczeństwo przewożonych towarów

Wszystkie przeprowadzki wykonujemy z uwagą i dbałością o Państwa mienie. W celu zabezpieczenia przewożonych towarów stosujemy między innymi pasy i belki zabezpieczające,kartony, przekładki tekturowe i styropianowe, koce oraz folię bąbelkową. W Jaca-Trans pracują tylko doświadczeni i dyspozycyjni kierowcy o wysokiej kulturze osobistej, którzy sumiennie wywiązują się z powierzonych im zadań.

przeprowadzki szczecin tani transport szczecin

Bezpłatna konsultacja oraz indywidualna wycena

Jednym z ważniejszych celów Jaca-Trans jest zadowolenie każdego klienta. Dlatego do każdej usługi staramy się podejść indywidualnie. W celu oszacowania kosztów transportu, bardzo prosimy o kontakt telefoniczny lub mailowy. Można również skorzystać z gotowego formularza zlecenia. W przypadku większego zlecenia ustalimy termin wyceny i dokonamy jej na miejscu u klienta. Usługa ta jest całkowicie bezpłatna i nie zobowiązuje Państwa do skorzystania z naszej oferty.

Obsługa zwykła oraz kompleksowa

tani transport szczecin tanie przeprowadzki szczecin

Obsługa zwykła

Propozycja skierowana do klientów, którzy szukają wyłącznie samego transportu, bez pomocy naszych pracowników. Podstawiamy samochód z kierowcą, który układa i zabezpiecza mienie na aucie. Wykonuje usługę z punktu A do punktu B. W tej opcji na życzenie klienta istnieje dodatkowo możliwość wniesienia i zniesienie rzeczy przez pracowników Jaca-Trans.

przewóz mebli szczecin przewóz rzeczy szczecin

Obsługa kompleksowa

Klient zamawiając taką opcje usługi otrzymuje całościową obsługę przeprowadzki. Nasi pracownicy spakują, rozkręcą, zabezpieczą powierzone mienie, następnie transportują do miejsca docelowego, po czym wypakowują wszystko i ustawiają w miejscu wyznaczonym przez klienta. Zapewniamy materiały pakowe (kartony, worki itp.) oraz materiały zabezpieczające (folie, taśmy, pasy).

Skontaktuj się z nami i zamów transport,
tel. 660 53 53 22 – bezpłatnie wycenimy całe przedsięwzięcie!
Zachęcam do poznania naszej oferty i zapraszam do współpracy,
Przemysław Jacniacki