O Firmie

Przewozimy Twoje marzenia w nowe miejsce – ze Szczecina lub do Szczecina

Usługi transportowe świadczymy już ….. lat – przewozimy najcięższe ładunki do nowych domów, instytucji, biur itp. zawsze zgodnie z nasza dewizą: „Solidnie i na czas!”

Prowadzimy firmę z myślą o wysokich standardach dla usług przeprowadzki. W Szczecinie dbamy o profesjonalizm naszych kierowców, punktualność oraz terminowość, przede wszystkim o rzetelne podejście do potrzeb klienta. Ponadto świadczymy usługi typowo przeładunkowe: jeśli potrzebujesz kogoś do załadunku lub rozładunku transportu w Szczecinie, to dzwoń!

Otworzyliśmy firmę z myślą o wymagających osobach, które cenią sobie odwagę przeprowadzenia siebie i swoich rodzin do nowych czterech ścian.

Jak działamy?

Firma zabezpiecza całe przedsięwzięcie przewozu rzeczy. W Szczecinie mamy zgraną i poważną ekipę oraz flotę samochodową złożoną z bezpiecznych pojazdów, które dają Tobie komfort oraz poczucie, że rzeczy znajdują się we właściwych rękach. Ich ładowność wynosi 2 tony, przy tym są na tyle duże (4,6 x 1,8 x 2 m), by przewozić niekonwencjonalne ładunki, takie jak pianina czy okna. Przenosimy również lawety, przyczepy, camping.

Używamy specjalnych:

  • pasów,
  • wózków do transportu,
  • kartonów zabezpieczających,
  • pojemników na ładowane rzeczy.

Nasi kierowcy posiadają prawo jazdy kategorii: B, C+E, D, D+E.

Podejmując współpracę z firmą, zyskasz pewność, że zadbamy o powierzony ładunek, dopilnujemy, by nie trafił w niepowołane ręce, dopilnujemy jego zabezpieczenia. Wielokrotnie pracowaliśmy dla profesjonalnych firm, które nie mogą pozwolić sobie na ryzyko utraty towaru.

Nasza firma pozyskuje klientów z polecenia, dlatego zawsze pracujemy tak, by klienci polecali nas dalej.

Sprawdź naszą ofertę lub teraz zadzwoń i umów się na spotkanie
z profesjonalistami – firmy zajmującej się zawodowym
przewozem rzeczy ze Szczecina